21. 3. 2022

Karel Košárek 

 

4. 10. 2021

MIROSLAV SEKERA

 
 

1. 11. 2021

KRYŠTOF MAREK

 

25. 4. 2022

NajponK 

CZ
EN

Hybatelé rezonance

klavírní recitály 2021/2022

Mimořádné umělecké setkání Nikol Bókové a Kristiny Barta. Během večera zaznělo to, co slovy nelze vyjádřit, a naopak to, co nelze vyjádřit jen hudbou. Vedle dialogu na koncertním křídle C. Bechstein tak Nikol vyzpovídala Kristinu a Kristina Nikol a obě tak dali nahlédnout divákům hlouběji do své tvorby, hudebního světa i emocí.

Ivo Kahánek: Ludvig Van Beethoven, Sonáta č. 8 c moll, op. 13 („Patetická“), 3 věta

Klavírní cyklus Hybatelé rezonance uzavře 10. června komorním sólovým recitálem Ivo Kahánek, jeden z našich nejoceňovanějších klavíristů. 

Jedna z nejvýraznějších českých muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem, Beate Hlavenková.Vychutnejte si zhudebněné básně Bohuslava Reynka či skladby z alba Theodoros.

Jan Bartoš patří k nejvýraznějším představitelům současné generace pianistů. Poslední žák legendárního klavíristy Ivana Moravce vyniká nejen bravurní technickou virtuozitou, ale také svým komplexním interpretačním přístupem. O tom se můžete přesvědčit 8. dubna na jeho sólovém recitálu v Anežském klášteře.

Marek Kozák

: ve spolupráci

: mediální partneři

projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy

Talent, jaký se rodí zřídkakdy, nezměrná píle i pokora… Tomáš Kačo, dnes žijící v Los Angeles, má za sebou obdivuhodný příběh vedoucí z uzavřené romské komunity v Novém Jičíně až do vyprodané, nadšením bouřící newyorské Carnegie Hall.