CZ
EN

Hybatelé rezonance

klavírní recitály 2023| 2024

Mimořádné umělecké setkání Nikol Bókové a Kristiny Barta. Během večera zaznělo to, co slovy nelze vyjádřit, a naopak to, co nelze vyjádřit jen hudbou. Vedle dialogu na koncertním křídle C. Bechstein tak Nikol vyzpovídala Kristinu a Kristina Nikol a obě tak dali nahlédnout divákům hlouběji do své tvorby, hudebního světa i emocí.

Ivo Kahánek: Ludvig Van Beethoven, Sonáta č. 8 c moll, op. 13 („Patetická“), 3 věta

Klavírní cyklus Hybatelé rezonance uzavře 10. června komorním sólovým recitálem Ivo Kahánek, jeden z našich nejoceňovanějších klavíristů. 

Jedna z nejvýraznějších českých muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem, Beate Hlavenková.Vychutnejte si zhudebněné básně Bohuslava Reynka či skladby z alba Theodoros.

Jan Bartoš patří k nejvýraznějším představitelům současné generace pianistů. Poslední žák legendárního klavíristy Ivana Moravce vyniká nejen bravurní technickou virtuozitou, ale také svým komplexním interpretačním přístupem. O tom se můžete přesvědčit 8. dubna na jeho sólovém recitálu v Anežském klášteře.

Marek Kozák

Talent, jaký se rodí zřídkakdy, nezměrná píle i pokora… Tomáš Kačo, dnes žijící v Los Angeles, má za sebou obdivuhodný příběh vedoucí z uzavřené romské komunity v Novém Jičíně až do vyprodané, nadšením bouřící newyorské Carnegie Hall.

: ve spolupráci

: mediální partneři

Aficionado s.r.o., IČO: 04693850.

Tyto stránky používají cookies

Přijmout